Зустріч з депутатом Верховної Ради Сергієм Лещенко

Вчора, 10 липня, у Спілці ветеранів АТО Подільського району Києва пройшла зустріч бійців з чинним депутатом Верховної Ради Сергій Лещенко, який бере участь у передвиборчих перегонах як кандидат-самовисуванець до ВР по 220 округу (Подільський район столиці).
Протягом зустрічі ветерани висловили народному обранцю свою позицію щодо необхідності законодавчого врегулювання питань медичного забезпечення, пільгового розмитнення автівок для учасників АТО/ООС та змін до нормативної бази, що регламентує обіг зброї.

Під час зустрічі Сергій Лещенко прийняв до опрацювання понад 10 звернень від воїнів, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на квартобліку, але котрий рік не отримують житла через бюрократію та корумпованість державних інституцій. Народний обранець пообіцяв розібратись у кожному окремо взятому випадку.
Наразі Сергій – єдина особа як з числа діючих нардепів, так і з кандидатів до Верховної Ради, хто зацікавився долею подільських ветеранів, їх проблемами та вимогами. Маємо надію, що і після виборів влада не буде забувати захисників Батьківщини.