Запали “Свічку пам’яті”

Голодомор – страшна трагедія українського народу, яка за твердженнями науковців забрала життя майже чотирьох мільйонів людей, а шістсот тисяч – так і не народилися на світ. Він став Геноцидом для українського селянства, внаслідок якого було знищено цілі покоління землеробського населення. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.

Упродовж десятиліть масове вбивство людей штучним голодом замовчувалося радянською владою. І лише зі здобуттям Україною незалежності, науковці та дослідники отримали доступ до архівних документів тих часів, почали спілкуватися зі свідками та очевидцями трагедії. Наразі 24 країни світу офіційно визнали Голодомор геноцидом українського народу.

До Дня пам’яті жертв голодоморів, 22 листопада на території Куренівського кладовища (вул. Валківська, 19) об 11-00 за участі мешканців Подільського району та представників Подільська Районна Адміністрація відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та хвилиною мовчання буде вшановано пам’ять жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років, голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні.
Запрошуємо усіх небайдужих прийняти участь та долучитись до акції Запали “Свічку пам’яті”.